Електронні бібліотеки

http://libruk.in.ua/ —  ресурс, на якому зібрано твори різних за жанром і часом українських письменників-класиків та сучасних авторів. На нашому сайті Ви зможете завантажити книги у найбільш популярних електронних форматах – fb2, epub, mobi. Також книги доступні для читання онлайн, де є змога не тільки запам'ятати останню прочитану сторінку, а й налаштувати під себе відображення книги. При цьому Вам не потрібно проходити реєстрацію. 
       На сторінках електронної бібліотеки Libruk є можливість прочитати скорочену біографію для знайомства з життєвим та творчим шляхом письменників України.
       На сайті створений розділ, де можна розміщувати власні твори.
  
ПОЕТИКА — це найпопулярніша в Інтернеті поетична бібліотека українською мовою. Щодня близько 80 читачів блукають віртуальними залами електронної бібліотеки. Створюється вона на неприбуткових засадах групою волонтерів, яка на цей момент складається з Романа Косаренка, Юрія Мачухи та Петра Гринюка.
             ПОЕТИКА має три завдання:
1) надати всім зацікавленим доступ до скарбів української поезії у простій та зручній формі
2) підтримати українських поетів, пропагуючи їхні твори і українську поетичну традицію
3) служити посередником для спілкування читачів і поетів. 
         Автори переконані, що поезія є могутньою зброєю нашого народу. Вона є найкращим засобом, щоб зрозуміти і полюбити українську мову. А мова живе доти, доки є люди, які хочуть і можуть писати вірші і пісні цією мовою. 

ukrclassic.com.ua
На сайті зібрані твори всіх авторів, які включені у програму ЗНО з української літератури

Українська книга — безкоштовна електронна бібліотека

Діаспора — бібліотека української діаспори

Бібліотека javalibre.com.ua. Література українською зібрана на сайті у форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc, зручних для читання на мобільних пристроях(мобільних телефонах, смартфонах, кпк, планшетах, MP3-плеєрах, букрідерах). Для того щоб почати читати достатньо скачати книги абсолютно безплатно. Також можна переглядати тексти онлайн.
       Якщо ви не знайшли потрібну Вам java, fb2, epub книгу, то можете створити її самостійно за допомогою онлайн конвертера.

http://library.org.ua/  — на сайті зібрані найвизначніші твори української і світової літератури. Пріоритет надається україномовним текстам. 

ІЗБОРНИК Історія України IX-XVIII ст. Першоджерела та інтерпретації — проект електронної бібліотеки давньої української літератури. Бібліотека є добіркою електронних книг і текстів, об’єднаних проголошеною тематикою і єдиною ідеєю

lessons.com.ua 
Довідник школяра - це унікальна збірка, де подано найбільш важливу і потрібну інформацію, яка потрібна школярам

Немає коментарів:

Дописати коментар